O NÁS

REAMOST KAMENNÝ MOST

Vážení zákazníci! Vítame Vás na webovej stránke spoločnosti REAMOST. Naša predajňa sa nachádza v obci Kamenný Most.

Nájdete tu širokú škálu tovaru, od stavebnín, cez železiarstvo, mobilné pece až po keramické nádoby.

O NÁS

Naša spoločnosť sa od roku 2007 zaoberá stavebníctvom. Neoddeliteľnou súčasťou každej stavby sú  samozrejme stavebné materiály a preto v roku 2017 sme otvorili v obci Kamenný Most našu prevádzku stavebnín a železiarstva. Nájdete u nás spojovací a kotviaci materiál, stavebné, maliarske a záhradné náradie, ochranné pracovné prostriedky, brúsne a rezné náradie, montážne lepidlá, silikóny, vrtáky a sekáče …

Samozrejmosťou je aj sortiment pre Vašu záhradu, ako mačety, záhradné hadice, kosiace struny, zakrývacie plachty, poštové schránky, kvetináče, substráty …

Sme výhradným predajcom mobilných pecí s lávovým kameňom na Slovensku. Mobilné pece s lávovým kameňom sú pre tých, ktorí majú radi tradičnú chuť jedál z dávnych čias. Ku kvalitnej peci patria aj kvalitné keramické nádoby. Samozrejme tie nájdete tiež v našej predajni.

Tešíme sa na Vás v predajni REAMOST v Kamennom Moste, neďaleko Štúrova.

S úctou,

Tomáš Pohori

TOP PRODUKTY

MOBILNÉ PECE KERAMICKÉ NÁDOBY

Mobilná pec s lávovým kameňomKvalitné varenie, nenapodobiteľná chuť! Pec nie je len ozdobou záhrady, ale aj programom pre rodiny a priateľov.  

Keramické nádoby na pečenie a varenie – ručná výroba. Základným materiálom je silný šamot, na základe tradičnej rodinnej receptúry nášho hrnčiara.

PONÚKAME STREŠNÉ KRYTINY

NAŠI PARTNERI